TOPlist

pomoc s hlášením zastávek

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

pomoc s hlášením zastávek

Příspěvekod little » 21 lis 2023 02:50

dobrý večer mám problémek mentší nechal jsem si přeinstalovat pc aby se očistil a vylepšil grafika disky atd no a předtím jsem měl v omsi autobusy: irisbus citybus 18M a Karosa B961/961E a ještě pár dalších který ani hlášení nemají no a konkrétně se jedná o mapy afg prague a ústí nad labem když jsem měl předtím omsi ve starém pc tak mi hlášení šlo na irisbus i karose na praze a ústí mi teda nefungovalo nikdy a demotivuje mě to bez hlášení hrát :/ a ted co jsem to novvě nainstaloval tak mi nejde hlášení opět u ústí i prahy ale stáhl jsem si nově mapu s linkou 180 a 143 myslím do sídliště řepy z dejvický no a tam mi hlášení jede ůplně v pohodě jak u irisbusu tak karosy ale neba mě hrát dokola jednu mapu :/ kdyby mi někdo nějak s tím pomohl byl bych moc vděčný a za to ústí nejvíc ale chci oboje mapy :D Děkuji za odpovědi a přeji krásný večer nebo den :)
jsem little :D a na youtube channelu se jmenuji Mclittle :D https://www.youtube.com/channel/UCtWmw0 ... -sr3D9DsPg
little
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 55
Registrován: 25 bře 2015 12:31

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků