TOPlist

závora

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

závora

Příspěvekod rutak11 » 13 led 2013 00:18

Chtěl bych se zeptat...trošku si upravuju All in One Map..ale když chci aby se mi ty závory zvedaly, tak to nedělají a nastavení objektu píše nějaký blbosti (viz výřez)

Obrázek Obrázek

Jde s tím něco udělat?
Díky
Intel-Core i5-3570K 3.40GHz, 16GB RAM, AMD Radeon R7 370, Win7 x64
Uživatelský avatar
rutak11
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 684
Registrován: 12 dub 2011 10:30

Re: závora

Příspěvekod Gryzly65 » 13 led 2013 00:30

Na YT bol k tomu návod.. nechce sa mi ho hľadať ti ho, preto ti to vysvetlím.
Všimni si, že každý objekt má svoje číslo, zobrazuje sa to tuším pod zoznamom objektov napravo.
Malo by to byť asi šesťmiestne číslo, ak si dobre pamätám. Potom potrebuješ otvoriť ponuku Parent to (isto si všimneš to tlačítko) a vpísať tam práve toto (pravdepodobne) šesťmiestne číselko.
Či si uspel zistíš tak, že sa ti v tej ponuke, čo máš vyscreenovanú vpravo dolu na jednom z tých obrázkov nevyhodí hláška invalidného traffic systemu, ale že sa ti ponúknu jednotlivé možnosti nastavenia semaforov, napr. 0 - Exit, 1 - Entry (neviem už tie čísla naspamäť, každopádne takto nejako sa mi zdá, že boli, keď som tú závoru používal naposledy).

Ak ti to nie je jasné, pošli mi neorezaný screen tvojej obrazovky z Editoru, kde budeš mať otvorenú záložku Sceneryobjets a označenú (teda vybranú, červenú) túto závoru. Potom ti poviem to číslo a aj to, kam ho napísať.
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: závora

Příspěvekod rutak11 » 13 led 2013 00:40

Povedlo se, díky moc :)
Intel-Core i5-3570K 3.40GHz, 16GB RAM, AMD Radeon R7 370, Win7 x64
Uživatelský avatar
rutak11
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 684
Registrován: 12 dub 2011 10:30

Re: závora

Příspěvekod Gryzly65 » 13 led 2013 00:44

To ma dosť prekvapuje, lebo som to opísal dosť debilne, ale inak som nevedel, keďže nemám teraz Editor pri sebe, tak som ti to vravel len spamäti, ako si to pamätám.. :)

Ale o to viac ma teší, že sa podarilo, tak veľa úspechov.
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron